آمار

 آتلیه بعد سوم از سال 1388 در زمینه عکس های 3بعدی ( با عینک ) شروع به فعالیت نمود و در سال 1390 به کمک تیم مکانیک ، الکترونیک و نرم افزار موفق به ساخت دستگاه عکس برداری 3بعدی بدون نیاز به عینک و دستگاه چاپ ، مشابه با دستگاه های خارجی شد.

این تیم خلاق و حرفه ای با مدیریت برادران پورآدم، می تواند بروزترین و مدرن ترین تولیدات عکس و فیلم عروس را در شهر شیراز ارائه دهد و بدین وسیله خاطره ای خوش و بیادماندنی را برای روز عروسی شما به ارمغان آورد. استفاده از بروزترین تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری از دیگر شاخصه های مهم این آتلیه عکاسی محبوب در شهر شیراز است، اگر چند وقتی است که به دنیال بهترین آتلیه عروس می گردید و هنوز نتوانسته اید تا گزینه دلخواه خود را پیدا کنید، در نتیجه شما هم از جمله مشتریان حساس و خاص پسند هستید! 


خدمات آتلیه بعد سوم تنها به عکس و فیلم عروسی ختم نمی شود، بلکه در دیگر حوزه ها مانند عکاسی و فیلمبرداری از مراسم های حنابندان، نامزدی، عقد، اسپرت، مراسم های محلی و عکاسی از کودک نیز سوابق درخشانی در کارنامه خود ثبت کرده اند. از دیگر خدمات عکاسی آتلیه بعد سوم می توان به عکسبرداری از جشن های فارغ التحصیلی، عکاسی مدلینگ، بارداری و حتی اعزام عکاس جهت عکسبرداری از عزیزان مسن و سالخورده، اشاره نمود.

گروه تحصیل کرده و متخصص آتلیه بعد سوم دارای کادر مجرب آقا و خانم بوده تا در لوکیشن ها و شرایط مختلف بتواند بهترین خروجی را بدون هیچگونه اتلافی ارائه نماید و از این جهت نیز معذوریتی برای خانم های محجبه بوجود نمی آید.. خدمات فیلمبرداری در آتلیه عروس بعد سوم به طور کامل و بدون هیچ نقصی به شما زیبارویان شیرازی ارائه خواهد شد، انواع فیلمبرداری های کلاسیک، فشن و سوپر اسپرت با سناریو نویسی های خاص و بی نظیر و همچنین با بهره گیری از بروزترین دوربین ها و تجهیزات فیلمبرداری همانند، گوپرو، کرین، هلی شات، انواع اسلایدرها و انواع اسمـو، رونین و غیره صورت می پذیرد تا خیال شما عروس و دامادهای نازنین در شب عروسی آسوده خاطر گردد.

گروه چاپ و طراحی آتلیه بعد سوم در شیراز می تواند بهترین و جذاب ترین آلبوم های دیجیتال عروسی برگرفته از برترین و با کیفیت ترین ژورنال های اروپایی را ارائه دهد، همچنین تیم هنری و گرافیست های برجسته آتلیه بعد سوم، مهارت کافی جهت پیاده سازی هرنوع سلیقه و دلخواهی را برای عروس خانم ها داشته که بر این اساس تمامی نمونه های موجود در این آتلیه مطابق با خواسته مشتریان می باشد.

چاپ عکسهاي شما در مکان آتلیه موجب تسریع در تحویل کار و کیفیت مطابق با نمونه های موجود در آتلیه و امنیت فایل ها ( عدم ارسال با پیک یا انتقال توسط اینترنت به لابراتوار ها ) می باشد.